Jesteś tutaj

Jesienne atrakcje i sportowe emocje. Kolejny piknik rodzinny za nami

 

Jesienne atrakcje i sportowe emocje. Kolejny piknik rodzinny za nami 

Za oknami jesień, ale dla mieszkańców Augustowa sezon rodzinnych wydarzeń trwa. W niedzielę razem spotkaliśmy się na festynie sportowo-rekreacyjnym. Rodzinne, jesienne aktywności na świeżym powietrzu, to przepis na udany weekend. Dzieci bawiły się na dmuchanych zjeżdżalniach, a rodzice relaksowali się piekąc kiełbaski przy ognisku. Dzień uświetnił towarzyski mecz piłki nożnej. Naprzeciw siebie stanęły: drużyna Burmistrza i reprezentacja pracowników BAT.

Jesienne atrakcje

 

Dmuchane zjeżdżalnie, tory przeszkód, skałki wspinaczkowe, "bumper balle" - podczas naszego pikniku rodzinnego na stadionie miejskim każdy mógł spróbować swoich sił w sportowych aktywnościach, a dla tych którzy woleli kibicować, przygotowaliśmy grilla. Podczas wydarzenia wyłoniliśmy „turbokozaków”, którzy nie mieli sobie równych w przygotowanych konkurencjach. Medale i nagrody zwycięzcom wręczył Zastępca Burmistrza - Filip Chodkiewicz.

 

Sportowe emocje

Finałem naszego wydarzenia był mecz piłki nożnej. Do sportowej rozgrywki stanęła drużyna Burmistrza, w której zagrali pracownicy Urzędu Miejskiego, Centrum Sportu i Rekreacji, miejskich spółek i Radni Miejscy, a po drugiej stronie znalazła się reprezentacja firmy British American Tobacco. Rywalizacja była zacięta, obie drużyny pokazały sportowego ducha walki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:2, w drugiej na prowadzenie wysunęli się pracownicy przedsiębiorstwa i utrzymali prowadzenie do końcowego gwizdka. Mecz zakończył się wynikiem 3:4 dla Drużyny BAT-u. Puchar i gratulacje przekazał Zastępca Burmistrza - Filip Chodkiewicz, który był liderem Drużyny Burmistrza.

Brawa należą się dla wszystkich zawodników i przede wszystkim dla znakomitej publiczności, która nam kibicowała. Gratuluję zwycięzcom. W imieniu Pana Burmistrza Mirosława Karolczuka dziękuję naszemu Centrum Sportu i Rekreacji, które zorganizowało dzisiejsze wydarzenie. Cieszę się, że rodzice z dziećmi mogli spędzić niedzielne popołudnie na świeżym powietrzu, korzystając z wielu atrakcji  - powiedział Filip Chodkiewicz - Zastępca Burmistrza Augustowa.

Za świetną organizację pikniku odpowiadało nasze Centrum Sportu i Rekreacji. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Jesienna pogoda tym razem nie była kapryśna i dała się poznać od najlepszej strony. Nie możemy doczekać się kolejnych, rodzinnych imprez.

 

 

 

GALERIA