Jesteś tutaj

Forbes pisze o Augustowie

We wrześniowym wydaniu ekskluzywnego magazynu Forbes został opublikowany artykuł o Augustowie. Miasto z dumą prezentuje swoje atuty na 51 stronie wydawnictwa i zaprasza do inwestowania w Augustowie.

Forbes to jeden z najbardziej luksusowych i opiniotwórczych magazynów wydawanych w USA, Azji oraz Europie. W Polsce wydawany jest od 2004 roku. Od lat kształtuje świadomość ekonomiczną oraz inwestycyjną swoich odbiorców. Tym większym wyróżnieniem jest fakt, że nasze miasto zagościło na łamach pisma.
 
Augustów został ukazany w nim jako idealne miejsce do inwestycji o znakomitej lokalizacji. Dodatkowymi atutami miasta, na które zwraca uwagę Forbes są między innymi atrakcyjne zasoby ekonomiczne takie jak: niska konkurencyjność, elastyczność i dyspozycyjność lokalnych pracowników oraz dogodne warunki Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Artykuł zachęca potencjalnych inwestorów także unikatową przyrodą, oferując wiele aktywnych form spędzania wolnego czasu w sąsiedztwie dziewięciu jezior, sosnowo - świerkowych lasów i rzek.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

 

GALERIA

Forbes pisze o Augustowie
Okładka Forbsa