Jesteś tutaj

Elektroniczna Karta Dużej Rodziny

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Augustowie informuje, iż od 1 stycznia 2018 r. rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny mogą ubiegać się o Kartę w wersji elektronicznej. Dzięki temu rodziny wielodzietne mogą korzystać z Karty w formie aplikacji na urządzeniach mobilnych. W obiegu pozostanie również plastikowy nośnik.

Rodziny, które otrzymały Kartę Dużej Rodziny przed 1 stycznia 2018 r. mogą również ubiegać się o dostęp do wersji elektronicznej. Należy złożyć wniosek do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Augustowie przy ul. Wojska Polskiego 1, pokój 10A lub za pośrednictwem ministerialnego portalu Emp@tia.

Druki wniosków można pobrać drogą elektroniczną ze strony internetowej http://www.mopsaugustow.naszops.pl/n-zmiana-wzoru-wniosku-karta-duzej-rodziny/n,informacja-o-zmianie-wniosku-od-01-01-2018

oraz w MOPS w Augustowie, ul. Wojska Polskiego 1 (pokój 10A).

Członek rodziny, który złożył wniosek o tradycyjną (plastikową KDR) do 31 grudnia 2017 r., a wniosek o wydanie Karty w formie elektronicznej złoży do 31 grudnia 2019 r. dostęp do drugiej formy otrzyma bezpłatnie.

Szczegółowe informacje udzielane są w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Augustowie, ul. Wojska Polskiego 1, pokój nr 10A, tel. 87 64 45 430 wew. 34 oraz na stronie www.rodzina.gov.pl

 

GALERIA

Elektroniczna Karta Dużej Rodziny