Jesteś tutaj

Augustowski DKF Kinochłon obchodzi swoje 5 urodziny!

"Kinochłon" to jeden z najlepszych dyskusyjnych klubów filmowych w Polsce. Pod dowództwem Bartosza Świerkowskiego zorganizował dziesiątki pokazów filmowych i spotkań ze znanymi i utalentowanymi reżyserami, aktorami i krytykami filmowymi. Od początku swojej działalności skupia wielu aktywnych pasjonatów i miłośników ambitnego kina. 
 
DKF Kinochłon realizuje ważne i cenione przez publiczność projekty, prowadzi szeroką akcję popularyzującą sztukę filmową. We współpracy z Augustowskimi Placówkami Kultury i kinem Iskra angażuje i pogłębia wiedzę odbiorców w każdym przedziale wiekowym. Niezwykłą popularnością cieszą się prowadzone cykle: Kinochłonek, Namiary na Oskary, 3xGdynia czy Kinogranie, czyli przegląd filmów o tematyce muzycznej.
 
W urodzinowym programie znajduje się:
2 października, godz. 18.30, kino Iska - pokaz filmu ,,Cinema Paradiso" wyreżyserowanego przez Giuseppa Tornatore. Gościem pokazu będzie Diana Dąbrowska, dziennikarka kulturalna.
3 października, godz. 20.00, kino Iskra - spektakl Teatru Polonia: "Ucho, gardło, nóż" w wykonaniu Krystyny Jandy.
 
Całej Radzie Programowej Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Kinochłon” oraz wszystkim współpracownikom klubu serdecznie gratulujemy i życzymy energii i zapału w realizacji nowych, zaskakujących projektów w których z wielką przyjemnością będziemy uczestniczyć!

GALERIA

DKF Kinochłon
DKF Kinochłon