Jesteś tutaj

Augustów na spotach wyświetlanych w warszawskich autobusach

W tym roku samorząd miejski zdecydował się na szeroką kampanię promującą wakacje w Augustowie poprzez emisję 20-sekundowych spotów na ekranach LCD w 60 liniach warszawskich autobusów. W każdy poniedziałek i środę od 8 czerwca do 15 września na najpopularniejszych trasach warszawskich autobusów co 6 minut wyświetlany jest spot promujący Augustów.

– Augustów jest bardzo rozpoznawalnym miastem wśród warszawiaków. Turyści ze stolicy bardzo chętnie odwiedzają nasze miasto, a z racji zasobności swoich portfeli nakręcają też infrastrukturę turystyczną – podkreśla burmistrz Augustowa Wojciech Walulik. – Kampania w warszawskiej komunikacji miejskiej ma na celu przypomnieć i utrwalić w świadomości warszawiaków markę Augustowa, jako miasta położonego nad 9 jeziorami i Kanałem Augustowskim, otoczonego Puszczą Augustowską, zapewniającego moc atrakcji turystycznych oraz rozrywkę podczas licznych wydarzeń kulturalnych i sportowych – dodaje Wojciech Walulik.

Przed rozpoczęciem sezonu letniego został także zaktualizowany miejski serwis informacyjny www.augustow.pl – serwis działa teraz w 4 wersjach językowych: litewskiej, rosyjskiej, angielskiej i polskiej.

Spot wyświetlany w warszawskich autobusach można obejrzeć tutaj:

 

GALERIA

Spot Augustowa w warszawskich autobusach
Spot Augustowa w warszawskich autobusach
Spot Augustowa w warszawskich autobusach
Spot Augustowa w warszawskich autobusach

LINKI