Jesteś tutaj

Zgłoś produkt w konkursie Podlaska Marka

W środę, 2 stycznia ruszyła kolejna edycja konkursu Podlaskiej Marki. Zachęcamy Mieszkańców Augustowa do zgłaszania w konkursie Podlaskiej Marki augustowskich kandydatur (produktów, inwestycji, odkryć, inicjatyw czy przedsięwzięć, wydarzeń prowadzonych, wdrażanych i realizowanych na terenie Augustowa).

Podlaska Marka jest jednym z najbardziej prestiżowych plebiscytów w województwie podlaskim. Nagroda w konkursie jest przyznawana produktom, które kreują pozytywny wizerunek regionu. Konkurs Podlaska Marka ma na celu ukazanie różnorodności regionu oraz promocję jego najlepszych i najciekawszych produktów.

Kandydatury mogą zgłaszać sami producenci, a także konsumenci produktów, za pośrednictwem dedykowanego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.podlaskamarka.pl do 22 stycznia.

Kandydatury można zgłaszać w 7 kategoriach:

  1. Produkt spożywczy
  2. Produkt użytkowy
  3. Inwestycja
  4. Odkrycie
  5. Wydarzenie
  6. Kultura
  7. Społeczeństwo

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie: www.podlaskamarka.pl lub poprzez kontakt z pracownikami Referatu Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego: tel. 85 66 54 452, 453, 454; email: pmr@wrotapodlasia.pl