Jesteś tutaj

Zaprojektuj pływający pojazd i wygraj atrakcyjne nagrody

Tegoroczna edycja Mistrzostw Polski w Pływaniu na Byle Czym z Polskim Radiem Białystok jest jeszcze atrakcyjniejsza niż dotychczas! W tym roku znacząco wzrosła pula nagród i obecnie wynosi łącznie 40 tys. złotych (w ubiegłym roku było to 24 tys. zł).

Ekipy, które zgłoszą swoje uczestnictwo do 15 maja, mogą wziąć udział w konkursie na projekt pływającej konstrukcji i wygrać dofinansowanie do swojego projektu. Organizatorzy wybiorą 10 najlepszych prac, którym przyznane zostaną granty w wysokości 1 500 zł. Utworzona zostanie również lista rezerwowa projektów na wypadek rezygnacji ekip z listy podstawowej.

Projekty można zgłaszać do 15 maja na adres: Radio Białystok S.A., ul. Świerkowa 1, 15-328 Białystok, z dopiskiem: „Pływanie Na Byle Czym 2017”. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 30 maja. Załogi, które nie otrzymają dofinansowania mogą rywalizować o wszystkie nagrody w głównym konkursie. Mają również zapewniony udział we wszystkich imprezach towarzyszących, a także pomoc techniczną i logistyczną na miejscu zawodów.

Zmieniony został również podział nagród. Jury według własnego uznania w konkursie głównym rozdysponuje pomiędzy najlepszymi załogami 23 tys. złotych, pod warunkiem, że najmniejsza nagroda będzie wynosić 2 tys. złotych.  

XXII Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym z Polskim Radiem Białystok odbędą się w niedzielę, 30 lipca. Impreza rozpocznie się o godz. 15.30 na augustowskich Błoniach. Podczas zawodów na pewno nie zabraknie pozytywnych emocji, a także niezapomnianej atmosfery. W tym roku przed publicznością wystąpią Eleanor Gray oraz LemON.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 693 278 237 bądź e-mailem: mgasiorowski@radio.bialystok.pl bądź na stronie www.plywanienabyleczym.pl.

GALERIA

fot. 3Dpanorama.pl