Jesteś tutaj

Zgłoś wydarzenie do augustowskiego kalendarza imprez 2017!

Zapraszamy do zgłaszania informacji o organizowanych w 2017 r. w sezonie letnim (maj-wrzesień) wydarzeniach sportowych, kulturalnych, turystycznych i rekreacyjnych, które będą miały miejsce na terenie Augustowa. Zgłoszenia mogą dotyczyć imprez, uroczystości, turniejów, zawodów, konkursów, wystaw, festynów, pikników, zabaw i innych ciekawych przedsięwzięć.

 

Zachęcamy stowarzyszenia, organizacje, instytucje, przedsiębiorstwa oraz mieszkańców do zaplanowania i organizowania w sezonie letnim 2017 atrakcyjnych wydarzeń. Wszystkie zgłoszone imprezy umieszczone zostaną w publikowanym w formie ulotki kalendarzu wydarzeń, dystrybuowanym wśród turystów i mieszkańców miasta, a także na portalu internetowym www.augustow.pl.

Informacje o planowanych przedsięwzięciach należy zgłaszać za pomocą formularza dostępnego tutaj. Na zgłoszenia czekamy najpóźniej do 15 marca pod adresem promocja@urzad.augustow.pl. Zgłoszenia powinny zawierać nazwę imprezy, datę, godzinę, miejsce, dane organizatora wydarzenia (nazwę, adres i numer telefonu), krótki opis imprezy oraz określenie, czy wstęp jest płatny. Informacje o wydarzeniach zgłoszone po 15. marca nie zostaną uwzględnione na ulotce drukowanej w nakładzie 30 tys. egzemplarzy.

Organizatorom wydarzenia przypominamy o konieczności aktualizowania informacji w przypadku zaistniałych zmian lub rezygnacji z przeprowadzenia imprezy.