Jesteś tutaj

Zadecyduj, na co wydać 300 tys. zł z budżetu miasta Augustowa!

Wieża lęgowa dla jerzyków, lodowisko miejskie, miejsce obsługi motocyklistów, hot-spoty, miejsce do gry w szachy a może plac zabaw przy amfiteatrze? Od poniedziałku, 5 grudnia mieszkańcy Augustowa decydują, które pomysły zostaną zrealizowane w ramach Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego 2017.

Pod głosowanie poddanych zostało 8 pomysłów zgłoszonych przez mieszkańców we wrześniu. Augustowianie wybierają jeden z nich i oddają swój głos za pośrednictwem strony www.zmieniamy.augustow.pl lub osobiście poprzez wrzucenie wypełnionej karty do głosowania do jednej z urn wyborczych zlokalizowanych w Urzędzie Miejskim ul. 3 Maja 60, Miejskim Domu Kultury Rynek Zygmunta Augusta 9, ATBS Kodrem ul. Komunalna 2, Miejskiej Bibliotece Publicznej ul. Hoża 7. Głosowanie trwa od 5 do 19 grudnia.

– Drodzy Mieszkańcy, to jest Wasz budżet i Wasze pomysły. Dziękujemy, że włączacie się w życie miasta – chcemy usłyszeć Wasz głos i realizować projekty, na których Wam najbardziej zależy – podkreśla zastępca burmistrza Augustowa Mirosław Karolczuk. – Gorąco zachęcam każdego mieszkańca Augustowa – weź sprawy w swoje ręce i zdecyduj, na co mamy wydać 300 tys. zł. Każdy głos jest ważny! – dodaje zastępca burmistrza Mirosław Karolczuk.

W głosowaniu w ramach Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Augustowa, którzy najpóźniej w dniu głosowania mają ukończony 16 rok życia. Jedna osoba może zagłosować na maksymalnie jeden projekt.

Więcej informacji oraz listę projektów poddanych pod głosowanie można poznać za pośrednictwem ulotki, która w tym tygodniu w wersji drukowanej trafi do mieszkań i domów augustowian. Szczegółowe informacje znajdują się również na stronie www.zmieniamy.augustow.pl.

GALERIA

ulotka II Augustowski Budżet Obywatelski 2017
ulotka II Augustowski Budżet Obywatelski 2017