Jesteś tutaj

Zapoczątkuj piłkarską przygodę od udziału w Turnieju ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Turniej niejednokrotnie był początkiem piłkarskiej przygody dla wielu obecnych reprezentantów Polski różnych kategorii wiekowych: Arkadiusza Milika, Piotra Zielińskiego, Tomasza Kędziory, Bartosza Bereszyńskiego, Marcina Kamińskiego, Bartosza Salamona, Igora Łasickiego czy Pauliny Dudek. Również i tym razem udział w Turnieju pomoże spełnić marzenia utalentowanych dzieci o piłkarskiej karierze i założeniu reprezentacyjnej koszulki. Dziewczęta i chłopcy uczestniczący w Turnieju zostaną podzieleni na trzy kategorie wiekowe: U-8, U-10, U-12. Rozgrywki rozpoczną się najpierw na szkolnych i osiedlowych boiskach w całej Polsce. Stawką jest awans do Finałów Wojewódzkich, rywalizacja o mistrzostwa województwa, a następnie wyjazd do Warszawy na Stadion PGE Narodowy, gdzie zostanie rozegrany Wielki Finał. Zwycięzcy w nagrodę obejrzą na żywo mecz kadry Adama Nawałki i osobiście spotkają się z reprezentantami Polski.
 
Już dziś zgłoś swoją drużynę do Turnieju ,,Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”!
 
W rozgrywkach uczestniczyć mogą Szkoły Podstawowe, Uczniowskie Kluby Sportowe, Akademie Młodych Orłów, organizacje prowadzące działalność sportowo-edukacyjną, a także po raz pierwszy w historii do rywalizacji mogą przystąpić Kluby Sportowe. Zespoły zgłaszać mogą nauczyciele oraz trenerzy do 30 września przez stronę: www.zpodworkanastadion.pl. Każda drużyna w kategorii wiekowej U-8 musi liczyć przynajmniej 5 zawodników, natomiast w pozostałych kategoriach wiekowych U-10 i U-12 – 6 uczestników. Turniej jest wspaniałą okazją do współzawodnictwa sportowego zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Za udział każdej drużyny w piłkarskich zmaganiach opiekunowie otrzymają upominek – oryginalną koszulkę treningową. Pierwsze mecze odbędą się już w październiku.
 
Organizatorem Turnieju ,,Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” jest Polski Związek Piłki Nożnej, sponsorem od 11 lat jest marka Tymbark, a od roku – firma Electrolux. 
 
Szczegółowe informacje o Turnieju znajdują się na stronach: www.zpodworkanastadion.pl oraz www.pzpn.pl. 

GALERIA

Fot. Cyfrasport LQ_Turniej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"
Fot. Cyfrasport LQ_Turniej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"
Fot. Cyfrasport LQ_Turniej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"