Jesteś tutaj

IX Augustowskie Motonoce

W dniach 9-11 czerwca 2017 r. odbędą się IX Augustowskie Motonoce. Już po raz kolejny motocykliści odwiedzą Augustów. Czeka nas parada motocyklistów, zabawy i pokazy dla najmłodszych oraz koncerty zespołów rockowych w miasteczku zlotowym.

W piątek, 9 czerwca motocykliści popłyną w wieczorny rejs statkiem po jeziorach  augustowskich. Na ten dzień zaplanowano również koncerty zespołów SEPA i Psy Pustyni. Drugiego dnia imprezy w sobotę, 10 czerwca o godz. 10:30 odbędą się IX Mistrzostwa Motocyklistów w Narciarstwie Wodnym, a o godz. 13:00 na Rynku Zygmunta Augusta zaplanowana jest wystawa jachtów turystycznych, samochodów i motocykli BMW, występy zespołów tanecznych, gry i zabawy dla najmłodszych. Zaś o godz. 17:00 wyruszy ulicami miasta Augustowa na Rynek Zygmunta Augusta parada motocykli oraz platforma muzyczna z zespołem i tancerkami. Na scenie Burmistrz Miasta powita zebranych i odbędzie się koncert zespołu, pokazy Freestyle motocyklowego oraz show taneczne. Wieczorem w miasteczku zlotowym przy ul. Sportowej 1 zagrają zespoły HYMEN oraz Sztywny Pal Azji. Na zakończenie imprezy odbędzie się pokaz sztucznych ogni. W niedzielę, 11 czerwca motocykliści pojadą na Mszę Świętą do Studzienicznej.

Ta cykliczna augustowska impreza uważana jest przez miłośników pojazdów jednośladowych za jeden z najlepszych zlotów motocyklowych w Polsce. Augustowskie Motonoce zdobyły również wyróżnienie Prezesa Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i Marszałka Województwa Podlaskiego w konkursie na "Najlepszy Produkt Turystyczny 2016".

 

GALERIA

IX Augustowskie Motonoce