Jesteś tutaj

Złote Gody

We wtorek, 15 maja 2018 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Augustowie odbyła się uroczystość uhonorowania mieszkańców naszego miasta, którzy przeżyli w związku małżeńskim 50 lat.

Państwo Regina i Romuald Jatkowscy, którym towarzyszyli członkowie ich rodziny, zostali odznaczeni ,,Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Odznaczenia w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał burmistrz Augustowa Wojciech Walulik.

Były życzenia, kwiaty oraz symboliczna lampka szampana. Spotkanie stało się okazją do wspomnień i rozmów o sposobach na długie i szczęśliwe małżeństwo. Jubilaci podzielili się radami jak wspólnie przeżyć pół wieku i więcej. Każde z małżeństw ma swoje recepty, ale najczęściej powtarzano iż miłość, zaufanie do drugiej osoby, wyrozumiałość i sztuka kompromisów są podstawą udanego związku.

Burmistrz Augustowa życzył Jubilatom dalszego zgodnego pożycia małżeńskiego w zdrowiu i szczęściu rodzinnym. Podkreślił również, że Jubilaci są godnym wzorem do naśladowania dla przyszłych pokoleń.

Przy okazji tego jubileuszu informujemy, iż wnioski w sprawie przyznania medali, zarówno dla mieszkańców miasta Augustowa jak i Gminy Augustów, przyjmuje Urząd Stanu Cywilnego.

GALERIA

Złote Gody
Złote Gody
Złote Gody
Złote Gody
Złote Gody
Złote Gody