Jesteś tutaj

Zaprojektuj pływający pojazd i wygraj atrakcyjne nagrody

To już ostatni moment na zgłaszanie pływadeł w Mistrzostwach Polski w Pływaniu na Byle Czym z Polskim Radiem Białystok „Co Ma Pływać, Nie Utonie”. Ekipy, które zgłoszą swoje uczestnictwo mają szansę wygrać dofinansowanie projektu. 10 najlepszych prac otrzyma granty w wysokości 1 500 zł.

Projekty można zgłaszać do 15 maja na adres: Radio Białystok S.A., ul. Świerkowa 1, 15-328 Białystok, z dopiskiem: „Pływanie Na Byle Czym 2017”. Decyduje data stempla pocztowego. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 30 maja. Załogi, które nie otrzymają dofinansowania mogą rywalizować o wszystkie nagrody w głównym konkursie. Mają również zapewniony udział we wszystkich imprezach towarzyszących, a także pomoc techniczną i logistyczną na miejscu zawodów.

Tegoroczna edycja Mistrzostw Polski w Pływaniu na Byle Czym z Polskim Radiem Białystok odbędzie się w niedzielę, 30 lipca. Podczas zawodów na pewno nie zabraknie pozytywnych emocji, a także niezapomnianej atmosfery. Podczas wieczornych koncertów na scenie zagra Eleanor Gray oraz LemON.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 693 278 237 bądź e-mailem: mgasiorowski@radio.bialystok.pl bądź na stronie www.plywanienabyleczym.pl.
 

ARTYKUŁY POWIĄZANE