Jesteś tutaj

Zainspiruj się Augustowem i wygraj atrakcyjne nagrody!

Z okazji wyjątkowego jubileuszu 460-lecia miasta Augustowa, wszystkich mieszkańców zachęcamy do udziału w konkursie „Augustów – kocham to miasto”. Uczestnictwo w konkursie jest znakomitą okazją do wyrażenia w kreatywny sposób swojego zachwytu Augustowem. Wystarczy wykonać zdjęcie, nagrać krótki filmik, namalować obrazek lub w inny, dowolny sposób stworzyć pracę konkursową, która pokaże, co sprawia, że Augustów jest wyjątkowym miastem.

W konkursie wyłonionych zostanie 30 najciekawszych i najbardziej kreatywnych prac, których autorzy otrzymają nagrody w postaci bonów rzeczowych o wartości 300, 200 oraz 100 złotych! Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy w Miejskim Domu Kultury oraz w przyszłości będą wykorzystywane przy opracowywaniu materiałów promocyjnych przez Urząd Miejski w Augustowie.

Na prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym czekamy już tylko do 21 lipca 2017 r. Zgłoszenia należy dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Augustowie lub listownie (adres: ul. 3 Maja 60, 16-300 Augustów).

Więcej informacji o konkursie można uzyskać na stronie:  www.urzad.augustow.pl/aktualnosci/kocham-miasto lub poprzez kontakt telefoniczny z pracownikami Wydziału Promocji, Turystyki i Kultury pod numerem 87 643 28 83.

GALERIA

Zainspiruj się Augustowem i wygraj atrakcyjne nagrody!

ARTYKUŁY POWIĄZANE