Jesteś tutaj

Witaj Wiosno!

Początek wiosny to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku. Przyroda budzi się do życia, dni stają się dłuższe a nasze samopoczucie zdecydowanie poprawia się wraz z ciepłem promieni słonecznych.

Podopieczni Przedszkola Nr 4 w Augustowie we współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną w Augustowie, w tym roku wyjątkowo obchodzili Pierwszy Dzień Wiosny wcześniej niż zwykle, bo już 18 marca. Wszystkie przedszkolaki z tej okazji zjawiły się w przedszkolu ubrane w piękne wiosenne stroje.

Uroczystość odbyła się w udekorowanej sali gimnastycznej, gdzie na dzieci czekały już Panie Wiosny: Barbara Przekop i Beata Okrągła. Wszystkie wychowawczynie wspaniale przygotowały swoje grupy do wiosennego przeglądu wierszy, tańców i piosenek. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne przy akompaniamencie pianina, na którym grała Katarzyna Nikolopoulou. Występy przedszkolaków zostały urozmaicone wspaniałą grą flecistek z Państwowej Szkoły Muzycznej w Augustowie oraz ciekawymi zagadkami multimedialnymi.

Podczas obchodów Pierwszego Dnia Wiosny dyrektor przedszkola Ewa Matuk rozstrzygnęła konkurs na najładniejszy strój wiosenny. Z każdej grupy została wyłoniona osoba, która otrzymała zaszczytne pierwsze miejsce i słodki upominek. Wszystkie dzieci zostały obdarowane wielkimi brawami. Tak wspaniały Pierwszy Dzień Wiosny został uwieńczony „Wiosenną dyskoteką”, podczas której dzieci tańczyły do utworów granych przez Grzegorza Sobczaka.

GALERIA

Witaj Wiosno!
Witaj Wiosno!
Witaj Wiosno!