Jesteś tutaj

Weź udział w konkursie „Czekamy na Was”

Polska Organizacja Turystyczna ogłosiła konkurs, skierowany do branży turystycznej pod nazwą: „Czekamy na Was!”

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu filmu o długości od 15 do 30 sekund, na którym turyści są zapraszani do odwiedzenia  – po zakończeniu izolacji społecznej –obiektu/miejsca. Motywem przewodnim Zadania powinny być hasła: „Czekamy na Was!” lub „Do zobaczenia wkrótce!” wypowiadane lub pojawiające się na filmie w postaci hasztagów: #CzekamyNaWas #DoZobaczeniaWkrótce #OdpoczywajwPolsce .

Zadanie może zostać wykonane dowolną techniką, w standardzie minimum HD, z horyzontalnym układem obrazu, w formacie *.mp4, a jego rozmiar nie może przekraczać 1 GB. W celu wzięcia udziału w Konkursie należy przesłać swój film za pomocą jednego z dwóch następujących narzędzi do przesyłania plików: https://wetransfer.com/ lub  https://pl.filemail.com/, w polu nadawcy wpisując swój adres mailowy, w polu odbiorcy wpisując adres konkurs@pot.gov.pl oraz wpisując nazwę obiektu, miejscowość, województwo w formularzu wiadomości.

Nagrodą jest kampania promocyjna wyróżnionych filmików w mediach społecznościowych Polskiej Organizacji Turystycznej.

Każdy przesyłający swoje zgłoszenie automatycznie akceptuje warunki regulaminu konkursu:  https://www.facebook.com/PolskaOrganizacjaTurystyczna/ , który dostępny jest w dziale notatki.

Prace konkursowe można wysyłać do 30 kwietnia 2020 r. włącznie.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem konkurs@pot.gov.pl