Jesteś tutaj

Remonty w Augustowie. Odnawiamy, remontujemy i dbamy o przestrzenie wspólne

Polepszamy warunki życia naszych mieszkańców. Mimo, że za oknem zaczyna nam towarzyszyć jesienna aura, ekipy remontowe prężnie działają. Odnawiamy, remontujemy i dbamy o przestrzenie wspólne. Co obecnie dzieje się w Augustowie? Oto przegląd ostatnich remontów w augustowskich budynkach mieszkalnych.
 

Odnawiamy, remontujemy i polepszamy warunki

Ekipy remontowe miejskiej spółki "Kodrem" prężnie działają - jesienny terminarz spółki jest zapełniony remontami.

Przy ulicy Westerplatte trwa właśnie docieplanie bloków mieszkalnych. Docieplono już ścianę balkonową budynku przy ul. Westerplatte 1, a w tym miesiącu rozpocznie się docieplenie ściany balkonowej bloku przy ul. Westerplatte 3. Lokatorzy liczą, że wykonane remonty i docieplenie bloków, umożliwi ograniczenie wzrostu opłat za ogrzewanie.

Polepszamy warunki życia naszych mieszkańców również w innych częściach Augustowa. Na budynkach przy Zygmuntowskiej 11 i Nowomiejskiej 92 pojawiły się nowe dachy. Wykonane prace pozwolą na zwiększenie komfortu życia lokatorów, lepsze samopoczucie i przede wszystkim poprawę bezpieczeństwa.

 

Dbamy o przestrzenie wspólne

Nie zapominamy również o przestrzeniach wspólnych w blokach mieszkalnych. Na bieżąco miejska spółka "Kodrem" wykonuje remonty klatek schodowych. Ostatnio, kapitalny remont przeszły klatki w budynkach przy Przemysłowej 1A i 1B. Miesiąc temu zakończono również remont klatki schodowej w budynku przy ul. Rosiczkowej 4. Aktualnie trwają prace remontowe klatek schodowych przy ul. Szkolnej 5.

Kontynuujemy realizację miejskiego programu, zgodnie z którym na każdym osiedlu w Augustowie ma powstać nowy plac zabaw. Nowe urządzenia dla dzieci niedawno pojawiły się obok budynku przy ul. Turystycznej 20C.

 

GALERIA