Jesteś tutaj

Paraolimpijczyk Jakub Tokarz spotkał się z burmistrzem i radnymi

Jakub Tokarz jest zdobywcą złotego medalu w kajakarstwie na 200 m z Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro. Od lat związany jest z Augustowem, tu wielokrotnie przygotowywał się do najważniejszych imprez sportowych. 
 
Renata Klekotko, augustowianka, była zawodniczka Augustowskiego Klubu Sportowego Sparta, medalistka Mistrzostw Świata i Europy Juniorów, obecnie trenerka Jakuba Tokarza.
 
Burmistrz Augustowa Wojciech Walulik złożył sportowcom gratulacje i podziękowania: składam Państwu wyrazy uznania za trud i zaangażowanie, jakie wkładacie Państwo w promowanie kajakarstwa i kultury fizycznej. Swoją działalnością przyczyniacie się Państwo również do promocji Augustowa, za co w imieniu własnym, radnych oraz wszystkich mieszkańców miasta serdecznie dziękuję. Życzę, aby wysiłek, który Państwo podejmujecie zawsze przynosił zamierzone efekty i stanowił źródło osobistej satysfakcji.
 
Jakub Tokarz i Renata Klekotko są stałymi gośćmi w Augustowie. Podziękowali burmistrzowi Augustowa oraz radnym Rady Miejskiej za zaproszenie i miłą niespodziankę. Pan Jakub wyraził swój zachwyt urokliwymi walorami miasta nie tylko sportowymi, ale również turystycznymi i przyrodniczymi.  
 
 
 

GALERIA

ARTYKUŁY POWIĄZANE