Jesteś tutaj

Nowy system powiadamiania mieszkańców Augustowa już działa!

W środę, 15 listopada 2017 r. upływa termin płatności podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego za IV ratę 2017 r. O terminie płatności lokalnych podatków Ratusz przypomni smsem. 
 
Mieszkańcy Augustowa, zarejestrowani w miejskim SMS-owym systemie powiadamiania, którzy nie dokonali jeszcze płatności otrzymali bezpłatne smsy przypominające o terminie płatności. W bazie Urzędu Miejskiego zarejestrowało się dotychczas około 1300 mieszkańców Augustowa. Osoby niezarejestrowane zainteresowane usługą proszone są o wypełnienie oświadczenia i wskazanie numeru telefonu do kontaktów z Urzędem. Oświadczenia dostępne są w Biurze Obsługi Klienta w siedzibie Urzędu Miejskiego w Augustowie, ul. 3 Maja 60.
 
Przypominamy, że wpłaty podatku należy dokonywać na indywidualny numer konta przypisany dla każdego Podatnika. Zapłaty można dokonać bez dodatkowych prowizji i opłat: w Banku PEKAO S.A. ul. Rynek Zygmunta Augusta 33 w Augustowie w godz. od 9.30 do 17.00 oraz w kasie Urzędu Miejskiego w Augustowie, ul. 3 Maja 60 (poniedziałek - piątek w godz. 8.00 - 14.00).

PLIKI

ZałącznikRozmiar
Microsoft Office document icon oswiadczenie_sms.doc23.5 KB
PDF icon oswiadczenie_sms.pdf100.33 KB