Jesteś tutaj

Na co augustowianie wydadzą 300 tys. zł?

Już tylko do 22 września można składać propozycje działań, które sfinansowane zostaną z Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego 2017. Pierwszy wniosek już oficjalnie wpłynął do Urzędu Miejskiego w Augustowie – w dodatku w alfabecie Braile'a.

Samoobsługowe stacje naprawy rowerów lub motocykli, miejskie trampoliny, automatyczne toalety przenośne, parkiet do tańca, ścieżka rowerowa i murale - to pomysły, które wzbudzają dużo dyskusji wśród mieszkańców Augustowa. Które z nich zostaną zgłoszone do drugiej edycji Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego dowiemy się już wkrótce. W tej chwili trwa nabór wniosków i wciąż każdy mieszkaniec Augustowa ma szansę zgłosić właśnie swój pomysł. Wystarczy wypełnić prosty formularz i zgromadzić pod wnioskiem 25 podpisów.

Serdecznie zapraszamy do zaangażowania się w drugą edycję Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego wszystkie środowiska - seniorów, młodzież, sportowców, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, działaczy kultury. To mieszkańcy miasta wiedzą najlepiej, jakie są największe problemy Augustowa, czego najbardziej w naszym mieście brakuje. Być może rozwiązania niektórych z tych problemów można sfinansować ze środków Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Przypominamy, że termin złożenia wniosków upływa 22 września. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie: www.zmieniamy.augustow.pl.

GALERIA

Augustowski Budżet Obywatelski