Jesteś tutaj

Mery Spolsky w Augustowie!

15 lutego o godz. 20:00 na scenie Miejskiego Domu Kultury w Augustowie stanie Mery Spolsky. Rezerwację i sprzedaż biletów prowadzi Miejski Dom Kultury.

W piątek,  15 lutego na scenie Domu Kultury w Augustowie wystąpi energetyczna i jedyna w swoim rodzaju Mery Spolsky. Wyjątkowy koncert rozpocznie się o godz. 20:00, a bilety w cenie 25 zł można rezerwować i zakupić w Miejskim Domu Kultury w Augustowie, Rynek Zygmunta Augusta 9.

Artystka sama pisze teksty, komponuje, aranżuje i produkuje muzykę, gra na gitarze i klawiszach, a także projektuje ubrania – jej występy to charakterystyczne teksty, muzyczny solo-performance i eksplozja scenicznej energii, w której ważną rolę odgrywają biało-czarno-czerwone stroje artystki.

Do tej pory MERY SPOLSKY można było zobaczyć podczas wielu przeglądów i festiwali m.in. Spring Break’u w Poznaniu, Open’erze, Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival, Late Summer Festival i United Islands of Prague, ma też na koncie kilkadziesiąt samodzielnych klubowych koncertów, album „Miło było pana poznać” nominowany w 2018 roku do Fryderyków i 7 singli.

 

GALERIA

Mery Spolsky w Augustowie!