Jesteś tutaj

Masz pięknie ukwiecony ogród? Pochwal się nim w konkursie na najładniejszą posesję w 2017 roku!

Jeśli dbasz o swój ogród i chciałbyś/-łabyś się nim pochwalić, weź udział w konkursie Burmistrza Augustowa na najładniejszą posesję w 2017 roku. Konkurs ma na celu zachęcenie mieszkańców do dbania o estetykę najbliższego otoczenia, jak również rozbudzenie w nich pasji ukwiecania swoich ogrodów i ogródków. Dzięki pięknie ozdobionym posesjom mieszkańców, Augustów staje się ładniejszy!

W konkursie nagrodzone zostaną trzy najbardziej zadbane i ukwiecone posesje, a ich właściciele otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 1500, 1200 i 800 złotych. Oceniana będzie pomysłowość, oryginalność, kompozycja architektoniczna, różnorodność gatunkowa nasadzeń, jak również ogólne wrażenia estetyczne. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w sierpniu.

Na zgłoszenia czekamy już tylko do 17 lipca br. Formularze zgłoszeniowe należy dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Augustowie lub listownie (adres: ul. 3 Maja 60), lub przesyłając podpisany i zeskanowany formularz na adres e-mail: promocja@urzad.augustow.pl.

Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać na stronie https://tinyurl.com/ybmbh49l lub poprzez kontakt z pracownikami Wydziału Promocji, Turystyki i Kultury pod numerem telefonu 87 643 28 83.
 

ARTYKUŁY POWIĄZANE