Jesteś tutaj

Maratończyk toczący „Walkę Życia” dotarł do Augustowa

W ramach akcji charytatywnej „Walka Życia” Kuba Kacprzak zamierza w 60 dni obiec całą Polskę, codziennie pokonując trasę maratonu oraz stoczyć 60 walk bokserskich. Inicjatywa „Walka Życia” została zorganizowana w ramach pomocy Rafałowi Garbaciakowi, który doznał rozległego udaru mózgu i walczy o powrót do zdrowia.

We wtorek, 4 lipca maratończyk Kuba Kacprzak dotarł do Augustowa, tym samym kończąc etap północny trasy. W sparingu bokserskim, który odbył się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Polonii i Polaków na Świecie, biegacz Kuba Kacprzak zmierzył się z zawodnikiem klubu Sztorm GO Augustów, Łukaszem Kalinko.

„Walka Życia” nie jest pierwszą akcją charytatywną, w której udział bierze Kuba Kacprzak. Wcześniej uczestniczył między innymi w akcji „Kuba biegnie”, „Z buta na Rysy”, czy „Kajakiem na Woodstock”.

Więcej informacji o akcji charytatywnej oraz możliwości udzielenia wsparcia znajduje się na stronie: www.pomagamy.im/walkazycia. Serdecznie zachęcamy do włączenia się do tej niecodziennej akcji!