Jesteś tutaj

KULTURA, TURYSTYKA, SPORT

Moc imprez na początek wakacji
20/06/2018
W najbliższy piątek, 22 czerwca kończy się rok szkolny i zaczynają wyczekiwane wakacje! Dla wielu to czas na relaks, odpoczynek, zbieranie sił na kolejny rok oraz sezon imprez. Sprawdź, co się będzie działo w Augustowie na początku wakacji. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
Poznaj Augustów z licencjonowanym przewodnikiem PTTK
20/06/2018
Chcesz poznać Augustów, jego najciekawsze zabytki oraz historię? Weź udział w bezpłatnym zwiedzaniu Augustowa z licencjonowanym przewodnikiem PTTK! Wycieczka wyrusza w każdą sobotę wakacji o godz. 16.00 spod kolumny Zygmunta Augusta na Rynku Zygmunta Augusta.
19/06/2018
Podczas XXVII Kongresu Uzdrowisk Polskich mieliśmy okazję porozmawiać z burmistrzem Polanicy Zdroju, Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych Jerzym Terleckim m.in. o problemach z jakimi borykają się gminy uzdrowiskowe.
Wijemy wianki nad Nettą
19/06/2018
W najbliższą sobotę, 23 czerwca będziemy obchodzić Noc Świętojańską, inaczej nazywaną wigilią świętego Jana. To już 3. edycja tej niezwykłej imprezy w Augustowie. Będzie muzycznie, magicznie i lirycznie.  
Otwarcie wystawy „Ojcowie Niepodległości” i konferencja edukacyjna
19/06/2018
W czwartek, 14 czerwca na Rynku Zygmunta Augusta w Augustowie odbyło się uroczyste otwarcie wystawy „Ojcowie Niepodległości”, która została przygotowana przez Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Szczecinie. W uroczystym otwarciu wziął udział burmistrz Augustowa Wojciech Walulik.
Atrakcje na wakacje – weź udział w sondzie
19/06/2018
Ruszyła wakacyjna sonda na najlepsze atrakcje turystyczne w Polsce „Atrakcje na wakacje”. W każdym województwie zaproponowane zostały 3 najpopularniejsze atrakcje. Zagłosować można na jedną wybraną atrakcję w każdym z 16 województw.