Jesteś tutaj

Informacja o pracy Urzędu Miejskiego w Augustowie

Informacja o pracy Urzędu Miejskiego w Augustowie

 

Urząd zachęca mieszkańców do załatwiania spraw w

formie telefonicznej /wykaz numerów telefonów/, za pośrednictwem

poczty elektronicznej urzad.miejski@urzad.augustow.pl, poprzez

elektroniczne skrzynki podawcze ePUAP, Cyfrowy Urząd Wrót Podlasia

 

Uwaga

Przy wejściu do głównego budynku Urzędu Miejskiego przy ul. 3 Maja 60 została umieszczona skrzynka na korespondencję /skrzynka podawcza/.

Można wrzucać do niej korespondencję pisemną kierowaną do Urzędu. Datą złożenia wpływającego za pomocą skrzynki podawczej pisma będzie data jego rejestracji /korespondencja będzie wyjmowana codziennie od poniedziałku do piątku do godz. 7.30/ Nie będą wydawane potwierdzenia wrzucenia korespondencji do skrzynki podawczej oraz nie będą wysyłane zwrotne potwierdzenia wpływu.

 

Jeżeli sprawa wymaga osobistego stawiennictwa w Urzędzie przypominamy, że przy wejściu do głównego budynku Urzędu Miejskiego w Augustowie przy ul. 3 Maja 60 został uruchomiony domofon.

Klientów prosimy o to, aby poprzez domofon poinformować pracownika Biura Obsługi Klienta o swojej wizycie, który udzieli niezbędnych informacji, poprosi merytorycznego pracownika lub otworzy drzwi w przypadku koniecznej lub umówionej wizyty w urzędzie / opłaty w kasie,  itp./

 

osoby wchodzące do urzędu są zobowiązane do zakrywania ust i nosa (maseczką, szalikiem, apaszką itp.), dezynfekcji rąk lub używania   jednorazowych rękawiczek,

 

pracownicy bezpośrednio obsługujący klienta zobowiązani są do noszenia maseczki lub przyłbicy ochronnej, dezynfekcji rąk lub noszenia rękawiczek ochronnych,

klientów uprzejmie prosimy o stosowanie się do wskazówek pracowników   urzędu,

 

osoby wchodzące do urzędu są proszone o zachowanie odstępów
min.1,5 m pomiędzy klientem a pracownikami Urzędu (chyba, że klient jest np. osobą niepełnosprawną, wymagającą pomocy drugiej osoby, osobą wymagającą pomocy tłumacza ).

 

 

Kasa w Urzędzie Miejskim w Augustowie, przy ul. 3 Maja 60 czynna jest
w godzinach od 8.00 do 14.00.

Uwaga

W związku z sytuacją epidemiologiczną w sprawach skarg i wniosków zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie się telefoniczne do sekretariatu Burmistrza i pozostawienie numeru telefonu do kontaktu. Zgłoszenia należy dokonać dzwoniąc pod nr 87 643 80 53. Rejestracja jest prowadzona przez cały tydzień w godzinach funkcjonowania urzędu.

Burmistrz Miasta Augustowa lub Zastępca Burmistrza Miasta Augustowa przyjmują skargi i wnioski od interesantów telefonicznie /oddzwaniając na podany numer kontaktowy/ w poniedziałki w godzinach od 14.00 do 16.00.