Jesteś tutaj

Dzień Zabawy z Nickelodeon – wielkie święto małych i dużych rozrabiaków już 21 sierpnia w Augustowie!

Przedostatni weekend wakacji upłynie w Augustowie pod znakiem dobrej, aktywnej i rodzinnej zabawy. Już po raz czwarty stacja Nickelodeon Polska zachęca do spędzenia czasu na świeżym powietrzu w ramach Dnia Zabawy z Nickelodeon.

Z okazji Dnia Zabawy Nickelodeon zaprasza wszystkie dzieci do Augustowa, gdzie będzie można wziąć udział w Minimaratonie oraz innych sportowych atrakcjach. Dla najmłodszych Nick Jr. przygotował strefę zabaw i trampoliny. Ponadto, każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z bohaterami Nickelodeon: Dorą, SpongeBobem i Wojowniczymi Żółwiami Ninja!

Rozpoczynamy przygotowania do sportowych zmagań! Każdy uczestnik zarejestrowany na stronie http://dayofplay16.nick.com.pl/ będzie mógł odebrać swój pakiet startowy, poznać trasę Minimaratonu, wziąć udział we wspólnej rozgrzewce i wysłuchać porad profesjonalnych trenerów. Wydawanie zestawów startowych rozpoczniemy o 10:30.

  • Minimaraton Nick Jr. dla dzieci od 4 do 6 lat, na 300m o godzinie 11:00
  • Minimaraton Nick Jr. dla dzieci od 7 do 10 lat, na 600m o godzinie 11:45
  • Minimaraton Nickelodeon dla dzieci od 11 do 12 lat, na 900 m o godzinie 12:30

Radosna tradycja aktywnego Dnia Zabawy z Nickelodeon

Dzień Zabawy z Nickelodeon wpisuje się w naczelną dewizę akcji „Dzieci górą!” realizującą strategię kreatywnych działań adresowanych do najmłodszych widzów i wykraczających poza program telewizyjny. W Polsce wydarzenie organizowane jest w tym roku po raz czwarty. W Stanach Zjednoczonych, Day of Play with Nickelodeon, ma już dwunastoletnią tradycję, a jedną z głównych ambasadorek akcji jest Michelle Obama. Krzewienie idei zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży jest jednym z ważniejszych celów, jaki Pierwsza Dama postawiła sobie od początku prezydentury męża. Co roku przed Białym Domem organizuje dla najmłodszych wielki piknik. 

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: www.nick.com.pl.

Patronat honorowy nad Dniem Zabawy z Nickelodeon objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.