Jesteś tutaj

Cykl warsztatów dla rodziców i wychowawców nastolatków

Fundacja Małymi Krokami w Augustowie zaprasza na cykl szkoleń dla rodziców i wychowawców nastolatków. Głównym celem spotkania jest wspieranie rodziców i wychowawców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z młodzieżą. Szkoła dla Rodziców i Wychowawców Nastolatków to program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi- nastolatkami. Szkoła dla Rodziców i Wychowawców uczy nie tyle "metod" co budowania relacji w duchu podmiotowości i dialogu.

Program w dużej części bazuje na cyklu książek A. Faber i E. Mazlish pt., "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły", "Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci. Twoja droga do szczęśliwej rodziny", "Jak mówić, żeby dzieci się uczyły w domu i w szkole", "Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały. Jak słuchać, żeby z nami rozmawiały" (Wydawnictwo Media Rodzina).

Program składa się z 13 spotkań dla grup 15 osobowych. Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 kwietnia w Przedszkolu Montessori, ul. Wybickiego 58. Koszt uczestnictwa 100 zł. Zapisy prowadzi organizator - Fundacja Małymi Krokami. Szczegółowe informacje na:  https://www.facebook.com/events/2272298402987941/?ti=

 

 

 

GALERIA

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców Nastolatków