Jesteś tutaj

Cieszmy się życiem. Świętowaliśmy Augustowski Dzień Seniora

Prezentacje artystyczne oraz życzenia - tak świętowano w poniedziałek Augustowski Dzień Seniora. Spotkanie upłynęło pod hasłem "Cieszmy się życiem". Z naszymi seniorami spotkaliśmy się w Kinie Iskra, gdzie odbyły się oficjalne uroczystości, specjalny występ Teatru Res Humanae przy I LO oraz występ chóru "Senior".

W Kinie Iskra spotkali się przedstawiciele organizacji senioralnych działających na terenie miasta oraz zaproszeni goście. Nie brakowało życzeń i gratulacji. Podczas uroczystości z przedstawieniem "Ojciec znowu żyje... czyli spektakl na wariackich papierach" wystąpił Teatr Res Humanae z I Liceum Ogólnokształcącego oraz członkowie augustowskiego chóru "Senior".

Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk życzył Augustowskim Seniorom:

- Wszystkim starszym mieszkańcom składam życzenia zdrowia i pogody ducha. Dziękuję za dzisiejsze spotkanie i ciepłą, rodzinną atmosferę. Cieszę się z inicjatyw podejmowanych przez naszych mieszkańców. Augustowscy seniorzy zawsze działają z pozytywną energią. Jestem zaszczycony, że mogę wspierać Wasze działania. Widok tak radosnych, aktywnych i zaangażowanych w sprawy naszego miasta Augustowskich Seniorów jest dla mnie bezcenny. Trzymajcie tak dalej. - powiedział Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk.

Seniorzy, dziękujemy, że jesteście i dzielicie się z nami swoim doświadczeniem. Wszystkiego najlepszego w tym wyjątkowym dla Was dniu!

GALERIA