Jesteś tutaj

Burmistrz Augustowa spotkał się z augustowskimi przedsiębiorcami

We wtorek, 30 stycznia burmistrz Augustowa Wojciech Walulik spotkał się z augustowskimi przedsiębiorcami zainteresowanymi możliwością inwestowania w Augustowskiej Strefie Aktywności Gospodarczej.

W trakcie spotkania przedstawione zostały informacje dotyczące sprzedaży nieruchomości w Augustowskiej SAG, w tym terenów włączonych do Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz zaprezentowane zostały nowe podziały działek.

Augustowska Strefa Aktywności Gospodarczej jest jedną z najważniejszych prorozwojowych inwestycji realizowanych w Augustowie. W istotny sposób zwiększa atrakcyjność inwestycyjną Miasta, a także ma kluczowe znaczenie dla wzrostu poziomu inwestycji.

Cieszę się, że lokalni Przedsiębiorcy chcą realizować nowe inwestycje. Dzięki silnie działającym przedsiebiorstwom Augustów rozwija się, a jego mieszkańcom żyje się lepiej. Wierzę, że inwestycje w Augustowskiej Strefie Aktywności Gospodarczej to właściwy kierunek rozwoju. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do udziału w przetargach- powiedział burmistrz Augustowa Wojciech Walulik.
 

GALERIA

Burmistrz Augustowa spotkał się z augustowskimi przedsiębiorcami_fot. UM w Augustowie
Burmistrz Augustowa spotkał się z augustowskimi przedsiębiorcami_fot. UM w Augustowie