Jesteś tutaj

Bezpłatne webinarium pt.: „Harmonogramy naborów wniosków dla przedsiębiorców na rok 2021 w ramach RPOWP oraz Krajowych Programów Operacyjnych”

Do 29 stycznia 2021 r. można zgłaszać się na bezpłatne webinarium pt.: „Harmonogramy naborów wniosków dla przedsiębiorców na rok 2021 w ramach RPOWP oraz Krajowych Programów Operacyjnych”. Spotkanie organizuje Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku.

Bezpłatne spotkanie informacyjne przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych tematyką Funduszy Europejskich. Webinarium odbędzie się 1 lutego 2021 r. od godziny 9:00 - 9:30  w formie on-line z wykorzystaniem bezpłatnej platformy Zoom Meeting .

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc, rekrutacja może zostać zakończona wcześniej. Zgłoszenia są przyjmowane za pomocą elektronicznego formularza("Weź udział"), dostępnego na na stronie: https://tinyurl.com/y2o9ffkf

Link do wydarzenia, hasło, numer ID do pokoju spotkań oraz uproszczoną instrukcję korzystania z platformy Zoom  uczestnicy otrzymają na dzień przed spotkaniem.

Program webinarium
    • 09.00 - 9.05 Informacje na temat Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE).
    • 09.05 - 09.15 Omówienie harmonogramu naborów wniosków o dofinansowanie na rok 2021 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.
    • 09.15 - 09:30 Omówienie harmonogramów naborów wniosków o dofinansowanie na rok 2021 w ramach Krajowych Programów Operacyjnych.
    • 09.30 -  Pytania i odpowiedzi.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: izabela.lasota@wrotapodlasia.pl lub telefonicznie pod nr 85 66 54 228.
Prosimy również o zgłaszanie szczególnych potrzeb i zakresu niezbędnych udogodnień, które moglibyśmy zapewnić.

Źródło: ttps://rpo.wrotapodlasia.pl