Jesteś tutaj

AKTUALNOŚCI

Konsultacje społeczne Gminnego Programu Rewitalizacji Augustowa
24/05/2017
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Augustowa do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących Programu Rewitalizacji. Rewitalizacja obszarów zdegradowanych w Augustowie ma na celu poprawę jakości życia mieszkańców, dlatego zachęcamy do podzielenia się swoją opinią podczas spotkań konsultacyjnych, które odbywać się będą w terminie od 5 czerwca do 4 lipca 2017 r.
24/05/2017
Zapraszamy do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego ZP.271.29.2017 „Budowa linii oświetlenia ulicznego na ulicy Obrońców Westerplatte w Augustowie na odcinku od ulicy Wybickiego do ulicy Limanowskiego” - w systemie zaprojektuj i wybuduj
Gala 460-lecia Augustowa fot. R. Nowacki
23/05/2017
460. urodziny Augustowa obchodzone były nie tylko uroczyście i dostojnie, ale też bardzo radośnie. Wszyscy mieszkańcy mogli w bogatym programie wydarzeń znaleźć coś dla siebie. Podczas uroczystej gali na ręce burmistrza Augustowa Wojciecha Walulika złożonych zostało wiele ciepłych życzeń, jednak największym prezentem dla wszystkich mieszkańców stała się ogłoszona przez wiceministra spraw wewnętrznych i administracji Jarosława Zielińskiego decyzja Komitetu Stałego Rady Ministrów o zatwierdzeniu projektu rozporządzenia o utworzeniu podstrefy Augustów w ramach Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
IV Międzyprzedszkolny Konkurs „Moje zdrowie w moich rękach” w Przedszkolu nr 3 w Augustowie
23/05/2017
W piątek, 19 maja br. w Przedszkolu nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Augustowie odbył się IV Międzyprzedszkolny Konkurs „Moje zdrowie w moich rękach” pn.: „Odżywiam się zdrowo”. Zachęcamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia.
Sukces uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Augustowie
23/05/2017
W sobotę, 20 maja uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Augustowie zdobyli brązowy medal podczas Finału Igrzysk Województwa Podlaskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.
Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert - wypoczynek letni
19/05/2017
Zarządzenie nr 707/2017 Burmistrza Miasta Augustowa z dnia 19 maja 2017 r. w sprawie ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań Gminy Miasta Augustów w 2017 roku z zakresu: organizacji czasu wolnego dzieci i młodzieży - wypoczynek letni.