Jesteś tutaj

AKTUALNOŚCI

I Augustowski Dzień Seniora
21/10/2017
W piątek, 20 października 2017r. w Kinie Iskra odbyły się uroczyste obchody Augustowskiego Dnia Seniora. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz miejskich i powiatowych, członkowie stowarzyszeń i związków działających na rzecz osób starszych oraz mieszkańcy Augustowa i okolic. Na ręce seniorów złożono liczne podziękowania i gratulacje, a wspólny czas umiliły występy artystyczne przygotowane przez młodsze i starsze pokolenia. W trakcie wydarzenia wręczono wyróżnienia „Senior na medal”.
20/10/2017
Zapraszamy do składania ofert na ZP.271.57.2017 „Rozwój sieci dróg miejskich” – Etap IV oraz wjazdy do bram na ulicy Marii Dąbrowskiej, ulicy Elizy Orzeszkowej, ulicy Złotej w Augustowie- POWTÓRKA  
Kolejna droga przebudowana we współpracy z mieszkańcami
19/10/2017
W czwartek, 19 października mieszkańcy Augustowa odebrali przebudowaną ulicę Zawilcową. Inwestycja została zrealizowana w ramach programu ,,Rozwoju sieci dróg miejskich”.
Odsłonięcie tablicy pamięci Ofiar Obławy Augustowskiej w Sokółce
19/10/2017
Dnia 16 października 2017 roku w kościele pw. św. Antoniego Padewskiego w Sokółce została odsłonięta tablica pamięci Ofiar Obławy Augustowskiej. W uroczystościach wziął udział wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński, starosta Sokólski Piotr Rećko, burmistrz Augustowa Wojciech Walulik, burmistrz Lipska Lech Łępicki, burmistrz Supraśla Radosław Dobrowolski, przedstawiciele instytucji państwowych, służb mundurowych i organizacji pozarządowych. Mszę św. celebrował abp Edward Ozorowski.
18/10/2017
Zapraszamy do wzięcia udziału w drugim przetargu ustnym nieograniczony na sprzedaż lokali mieszkalnych położonych w Augustowie przy Rynku Zygmunta Augusta 16.
Augustów otwarty na nowe technologie budowy dróg gminnych
17/10/2017
Miasto Augustów, jako jedno z pierwszych w województwie wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie nawierzchni sztywnych w budownictwie drogowym.