Jesteś tutaj

AKTUALNOŚCI

26/01/2022
Ułatwiamy augustowianom załatwianie spraw bez wychodzenia z domu. Od teraz Profil Zaufany można założyć i potwierdzić w Urzędzie Miejskim w Augustowie. Dzięki tej usłudze zdalnie złożysz wniosek o nowy dowód osobisty, zgłosisz utratę starego dokumentu, uzyskasz odpis aktu stanu cywilnego, zgłosisz urodzenie dziecka i wiele innych spraw urzędowych. W Ratuszu uzyskasz fachową pomoc w założeniu swojego Profilu Zaufanego.
25/01/2022
Ruszyły prace przygotowawcze do powstania parku uzdrowiskowego w Augustowie. Burmistrz zapowiedział ogłoszenie otwartego konkursu architektonicznego. Zachęci to do projektowania wiele pracowni, które podejmą wyzwanie i zmierzą się z konkurentami. Konkurs pozwala na najpełniejsze wykorzystanie twórczych potencjałów i uruchomienie kreatywności wielu architektów.
25/01/2022
Lista osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w drugim przetargu ustnym ograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości oznaczonej nr 717/9, położonej przy ul. Usługowej
24/01/2022
Lokatorzy nowego bloku przy ulicy Turystycznej otrzymali od Burmistrza Mirosława Karolczuka klucze do swoich mieszkań. Budowa pierwszego od wielu lat bloku komunalnego w Augustowie niedawno się zakończyła, a przyszli mieszkańcy właśnie rozpoczęli przeprowadzki. Burmistrz oficjalnie zapowiedział, że budowa nowego budynku to początek programu poprawiającego warunki mieszkaniowe w naszym mieście. Trwają już prace przygotowawcze do budowy dwóch kolejnych bloków w Augustowie.
24/01/2022
Burmistrz Miasta Augustowa informuje, iż od dnia 17 stycznia 2022 r. do 6 lutego 2022 r. odbędą się konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Gminy Miasta Augustów na lata 2021-2030.