Jesteś tutaj

AKTUALNOŚCI

14/02/2020
Protokoły z posiedzeń komisji opiniujących oferty na realizację zadań publicznych z zakresu: działalności na rzecz osób starszych, promocji wolontariatu, ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego, ochrony i promocji zdrowia oraz działalności na rzecz osób niepełnosprawnych.
14/02/2020
Zapisz się już dziś, by wziąć udział w biegu Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się w niedzielę, 1 marca.
Fot. Przedsiebiorstwo Turystyczne Szot
14/02/2020
Znamy wyniki sondy „Zimowe atrakcje 2020” przeprowadzonej przez Polską Organizację Turystyczną. Zimowe spływy kajakowe rzekami Puszczy Augustowskiej realizowane przez Szot zajęły 1 miejsce w województwie podlaskim i 2 miejsce w kraju.
Informacja o posiedzeniu komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w ramach otwartego konkursu ofert
13/02/2020
Informujemy, że w środę, 19 lutego br. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Augustowie odbędzie się posiedzenie komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Gminy Miasta Augustowa w 2020 r. z zakresu: turystyki, krajoznawstwa i promocji oraz kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.
André Rieu, czyli 70 lat młodości – koncert na ekranie
13/02/2020
Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na kolejną odsłonę teatralnego cyklu „Kurtyna w górę”. 9 marca na ekranie kina Iskra zostanie zaprezentowana retransmisja wielkiego urodzinowego koncertu holenderskiego króla walca Andrѐ Rieu.
Augustowskiego Zlotu Morsów
13/02/2020
22 i 23 lutego br. zapraszamy miłośników zimowych kąpieli, jak i tych, którzy być może dopiero pragną spróbować i podjąć takie wyzwanie na 12. Augustowski Zlot Morsów. Tradycyjnie nad rzeką Nettą nie zabraknie kąpieli z pochodniami, wesołego korowodu czy balu morsów.